O NÁS

Ambience Akademie jako jediná škola v České republice nabízí kompletní program kurzů interiérového designu a Home Stagingu. Absolventi po ukončení obdrží certifikát.

Naši lektoři jsou profesionálové s bohatými zkušenostmi ze svého oboru. Díky studiu na Akademii získáte pevné a poctivé základy, které vám usnadní cestu k úspěšné kariéře interiérového designéra a Home Stagera.

Akademii založila v roce 2010 interiérová designérka a profesionální konzultantka Home Stagingu Jitka Kobzová.

Jitka Kobzova - Ambience Design Akademie - Praha

Jitka Kobzová

Jako interiérová designérka a konzultantka Home Stagingu působila dlouhé roky v zahraničí. Je členkou britské profesní organizace The Home Staging Network a členkou prestižního mezinárodního sdružení konzultantů The International Home Staging Network.

V Čechách vlastní společnost Home Staging s.r.o., která začala jako vůbec první na českém realitním trhu nabízet profesionální Home Staging, společnost Ambience design a Ambience Akademii.

Absolvovaná studia a získané certifikáty:

 
Home Staging Network Praha Jitka Kobzova
 

The UK Home Staging Network - roční kurz vedený bytovou návrhářkou a konzultantkou Home Stagingu Anitou Richardson; obdržen mezinárodně uznávaný Certifikát konzultanta Home Stagingu a profesionálního stylisty interiérů.

The British Academy of Home Stagers - absolvování kurzu vedeného průkopnicí Home Stagingu Tinou Jesson; obdržen Certifikát kvalifikovaného Home Stagera.

Academy for Art Design (JJAADA) - dvouleté intenzivní studium u světově uznávané interiérové designérky Susan Llewellyové; získán Diplom o kvalifikaci bytové návrhářky.

The Certified Home Staging & Styling Professional Course CHSSP - kurz Home Stagingu vycházející z výukových materiálů vytvořených celosvětově uznávanou odbornici na prezentaci nemovitostí na realitním trhu Barb Schwarzovou, zakladatelkou Home Stagingu; získán certifikát o úspěšném absolvování.

Home Staging Business Training Program - kurz vedený Kanaďankou Debrou Gould, majitelkou společnosti The Staging Diva; certifikát o absolvování kurzu v oboru Home Staging.

Home Staging Praha Jitka Kobzova